שלושה מקומות בעולם שאפשר לטוס בהם בכדור פורח

0

כדורים פורחים מספקים חוויה שאין שנייה לה. אין אחד אשר אינו עומד בפה פעור אל מול קבוצת בלונים פורחים בגדלים וצבעים שונים הטסים בשמי הרקיע. כיום, טיסה בכדור פורח נחשב כענף ספורט אתגרי פופולארי במדינות שונות, ביניהן ישראל וניתן להגיע ולצפות בתחרויות שונות של כדורים פורחים במדינות שונות ברחבי העולם, כמו למשל פסטיבל הבלון פייסטה בניו מקסיקו ופסטיבלים נוספים בתאילנד, ברדה ועוד.

אם אתם מעוניינים לטייל בכדור פורח במקומות שונים ברחבי העולם מאמר זה מיועד לכם.

החוויה של תעופה באוויר כשאתם מסתכלים על נוף מהמם, היא חוויה אותה לא תשכחו וניתן לשלב אותה עם טיול רגלי מעניין ונופש.

כדורים פורחים במדינות אירופה

  • בריטניה – אם אתם אוהבים את המרחבים הירוקים הרחבים, כרי המרעה, החוות והכפרים בוודאי תשמחו לשמוע כי ספורט הבלונים הפורחים, פופולארי מאוד ברחבי בריטניה. נכון להיום, תוכלו לבחור את מקום השיגור של כדור הפורח שלכם מתוך היצע של כ- 100 מקומות שונים, ביניהם אסקס, קנט, המפשייר, יורקשייר, ווילס ובסקוטלנד. יש לקחת בחשבון כי העלות של טיסה בכדור פורח אינה זולה, אך היא בהחלט תספק לכם את אותה חוויה עליה חלמתם כל חייכם.
  • צרפת – אם החלטתם כי אתם מעוניינים לחוות את הנוף המהמם של דרום צרפת, בוודאי תשמחו לשמוע כי רבים מחליטים על טיסה בכדור פורח בחבל דורדון בדרום מדינת צרפת. כאן תוכלו ליהנות מטיסה מעל העמק של הנהר ולצפות ביערות מרהיבים, טירות, אתרי קמפינג ושלל נופים נוספים. טווח המחירים של טיסות כדורים פורחים בצרפת מתחיל בכ- 190 יורו למבוגר.
  • שוויץ – אם אתם מעוניינים בטיול כדורים פורחים בשוויץ, שאטו דאו' היא העיר אליה אתם צריכים להגיע. עיר זו נחשבת בירת הכדורים הפורחים ומדי שנה מגיעים אליה תיירים מכל רחבי העולם על מנת להתנסות בחוויית הטיסה בכדור פורח. ההמלצה היא להגיע אל עיר זו בחודשים ינואר פברואר כאשר ההרים מושלגים ולשלב את הטיול בטיסה ופסטיבל הכדורים הפורחים המתרחש בעיר.

כדורים פורחים באפריקה

קניה וטנזניה, שתי מדינות ברחבי אפריקה מהוות אטרקציה לטיולים רבים בהם ניתן לשלב גם טיסות בכדור פורח. כאן, טיסה בכדורים פורחים מוצעת בשמורות הטבע הגדולות ביותר (סאי מרה ו- סרנגטי), אשר מאפשרות צפייה בעונת הנדידה, כך שתוכלו לראות ציפורים מסוגים שונים ועדרים של בעלי חיים שונים.

העלות של טיסה בכדור פורח ברחבי אפריקה יקרה יותר מאשר העלות במדינות אירופה ומתחילה בכ- 425 דולרים.

ישראל ווהסביבה

אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויית טיסה בכדור פורח אך אינכם מעוניינים להרחיק לכת, אתם מוזמנים להגיע אל טורקיה ואף להתנסות בטיסה זו בישראל. בטורקיה מומלץ לקחת את הטיסה מחבל קפדוקיה אשר ממוקם במרכזה של המדינה וליהנות מנוף עשיר הכולל מערות, זקיפים, צמחיה ועוד. תוכלו ליהנות מטיסה אל העיר גורמה לכיוון אוואנוס אשר בצפון. במדינתנו רוב הטיסות הן מעל לעמק יזרעאל והנוף מהנה לא פחות מהנוף של מדינות שונות בחו"ל.

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט שלושה מקומות בעולם שאפשר לטוס בהם בכדור פורח: