ביטוח נסיעות לחו"ל

0

ביטוח נסיעות לחו"ל – מי צריך את זה?

בכל גיל ולקראת כל נסיעה לחו"ל, מומלץ להוציא ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה כאמור הוצאות כספיות ועוזר להתמודד עם מצבים בלתי צפויים. לעיתים, במהלך השהות שלנו בחו"ל, קורים אירועים לא מתוכננים, שעצם השהות הרחוקה שלנו מהבית, מקשה עלינו את ההתמודדות עימם. אולם, הידיעה כי דאגנו לכך מראש עוד בארץ, בטרם יציאתנו והוצאנו ביטוח נסיעות לחו"ל, עוזרת לנו להתמודד איתם ביתר קלות. בין אם אתם צעירים בריאים הנוסעים לטיול עירוני, או דווקא צעירים הבוחרים בטיולי שטח מסוכנים, ובין אם אתם נוטלים תרופות באופן קבוע וסובלים ממחלה כרונית, מומלץ לכם להוציא בטרם יציאתכם מהארץ ביטוח נסיעות לחו"ל.


ביטוח נסיעות לחו"ל – מה כולל הביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל יעזור לכם בכמה מצבים: מצבים רפואיים כמו, אשפוז בבתי חולים בחו"ל, טיפול ראשוני, פינוי חירום באמצעות מטוס חזרה לארץ, כיסוי הוצאות כמו תרופות שונות וכדומה. ביטוח נסיעות לחו"ל גם יכסה את המטען, אותו תיקחו איתכם לנסיעה. תוכלו לבטח את המטען שלכם (בין אם מדובר בציוד יקר ערך כמו מחשב נייד, מצלמה, ציוד סקי וכדומה ובין אם בבגדים ונעליים) לקראת הנסיעה לחו"ל, כך שאם זו תיגנב או תינזק, תפוצו על כך על ידי חברת הביטוח. במקרים חריגים במיוחד, יאפשר ביטוח נסיעות לחו"ל להוציא צוותי חילוץ מהארץ לאיתור נעדרים או לטיפול מיוחד בהם בשטח (מקרים, ששמענו עליהם, לצערנו, לא מעט) וגם במקומות רחוקים במיוחד ופחות נגישים. ביטוח נסיעות לחו"ל יאפשר לכם ולבני משפחתכם, שנשארו מאחור, לישון בלב שקט.


ביטוח נסיעות לחו"ל – באיזה ביטוח לבחור

בטרם יציאתכם לחו"ל ובחירת ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים, הנה כמה נקודות, אליהן כדאי לכם להתייחס בטרם בחרתם ביטוח נסיעות לחו"ל. למשל, באם מצבכם הבריאותי איננו תקין, ודאו כי הביטוח הנבחר, מותאם לשם כך. בנוסף, ודאו כי הביטוח שלכם תקף לכל משך נסיעתכם. ציינו בפני חברת הביטוח את יום היציאה המדויק שלכם ויום החזרה. התייחסו למטרת הטיול שלכם – האם מדובר בטיול של חלונות ראווה או טיול של סנפלינג וקפיצת באנג'י. במידה וכן, ומדובר בטיול אתגרי יותר, הרי שמדובר בביטוח קצת שונה. ביטוח נסיעות לחו"ל המתייחס לפעילויות אתגריות. כמו כן, אל תשכחו את המטען אותו אתם לוקחים אתכם לטיול. אם מדובר למשל בחופשת סקי ואתם לוקחים אתכם לטיול את ציוד הסקי שלכם, הרי שתרצו שהביטוח שלכם יכסה גם אותו, ולכן הקפידו לציין זאת.

ורוצים לטייל גם בארץ? קבלואוהבים לטייל בשבת? מחפשים טיול לשבת? כנסו למדריך לטיולים קצרים לשבת וקבלו מגוון רעיונות חדשים לטיולים מרגשים!

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט ביטוח נסיעות לחו"ל:


דילוג לתוכן