ד. אפריקה – יום שבת – חזרה הביתה

0

יום שבת – היום התשיעי והאחרון – יום החזרה הביתה.

מאחר והיציאה מהמלון בקייפטאון לשדה התעופה היתה מתוכננת לשעה 1000 יצאנו יחד עם המדריך לסיור קצר בעיר. סיור בוקר נחמד באיזור המלון והשוק וזהו.

 

קייפטאון טיול בוקר

קייפטאון טיול בוקר

קייפטאון טיול בוקר

קייפטאון טיול בוקר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התארגנו, נסענו לשדה התעופה לטיסה ליוהנסבורג ומשם ארצה. הטיסה ליוהנסבורג היתה קצרה, בשדה התעופה המתנו מספר שעות לטיסה ארצה וחזרנו למולדת למחרת בשעות הבוקר המוקדמות.

 

דרום אפריקה - סיום הטיול

 

 

סיכום הטיול.
1. היינו כאמור 40 איש כולל המדריך. 40 איש לטיול שכזה הדבר לא פשוט לא למדריך ולא למטיילים.
2. למזלנו הטוב הסתבר שכל החבורה היתה ברמה אישית טובה, נחמדה ומעניינית ולקח לנו פחות מיום להכיר אחד את השני. החשש תמיד בטיול מאורגן שאחד או יותר מהמטיילים יחליטו שהם לבד בטיול וישגעו את השאר. זה לא קרה. להזכיר כי הקבוצה שלנו מנתה 14 איש (הקבוצה של בעל האתר) והשאר מטיילים שכל אחד הגיע ממקום אחר. במהרה השתלבנו יחד והכל דפק כמו שעון.
3. ולא פחות חשוב אם לא יותר, המדריך. ג'קי ניהל את הקבוצה באופן יוצא מהכלל. תשומת לב לכל אחד, הסבר מפורט עד כמה שניתן לגבי כל מקום ואירוע, ידע מקיף בכל הקשור לדרום אפריקה, ולא פחות חשוב ואולי יותר, לב פתוח וידיד אמיתי. מומלץ בכל לב.
4. לגבי כרמל נסיעות – הכל אורגן בצורה טובה, לא נתקלנו בבעיה ולו הקטנה ביותר. מהרגע שנרשמנו (אגב, הקבוצה שלנו 7 זוגות פתחה את הטיול) ועד החזרה. הכל עבד כמו שעון שוויצרי. לא נתקלנו בשום בעיה ולו הקטנה ביותר. יש כמובן חברות אחרות המארגנות טיולים לדרום אפריקה ויתכן שהן טובות לא פחות אבל מבחינתנו, לאור הניסיון המוצלח ההמלצה שלנו הוא לכל מי שרוצה לטייל בדרום אפריקה בטיול מאורגן – כרמל היא המומלצת לפחות על ידינו הן מבחינת המחיר והן מבחינת ניהול הטיול.

מעבר לדף הבא תמונות בלבד

 

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט ד. אפריקה – יום שבת – חזרה הביתה:


דילוג לתוכן