טיסה ללונדון

0

סוף שבוע בלונדון?

הרעיון המהפכני

חברות תעופה רבות החלו להציע כרטיסי טיסה מוזלים ודילים אטרקטיביים ליעדים רבים באירופה. הדבר מעלה אפשרות שבעבר ייתכן שלא היינו חושבים עליה: במקום להיאנח ליד המזגן שתיכף כורע תחת עומס החום ולקוות שלא נצטרך לצאת החוצה מהמזגן, טיסה ללונדון תביא אתכם לאחד היעדים היפים והייחודיים באירופה כולה.

אז לא רק ערפל אנגלי

מי שיעלה על טיסה ללונדון יגיע לעיר שיש בה הכל: מתיאטרות ואירועי תרבות, דרך חיי הלילה התוססים והפאבים שנפתחים כבר בשעות מוקדמות, ועד למוזיאונים ואתרים היסטוריים.

תיאטראות

לונדון ידועה כמרכז תרבות בינ"ל לאומי. בכל זמן שתבחר, טיסה ללונדון תביא אותך בדיוק בזמן להצגות מהטובות בעולם בתיאטראות המפורסמים בעולם. העיר בה יצר וויליאם שייקספיר ממשיכה להיות נאמנה לרוח התיאטרון האיכותי ומציעה מגוון רחב של הצגות לכל דורש.

למי שמתעניין בשייקספיר במיוחד, מומלץ לבקר בתיאטרון הגלוב המחודש – התיאטרון בו הועלו לראשונה מחזותיו של שייקספיר. התיאטרון נבנה במקור עבור להקתו של וויליאם שייקספיר בעצמו. המבנה נהרס בשנת 1644, אולם למזלם של מי שיגיעו עם טיסה ללונדון – בשנת 1997 נבנה התיאטרון מחדש בקרבת האתר המקורי.

פאבים

שמם של הפאבים האנגליים יצא לפניהם בעולם כולו כחלק בלתי נפרד מהתרבות האנגלית: בסוף יום העבודה, לפני שנוסעים הביתה, מתכנסים האנגלים בפאבים בכל רחבי הממלכה. לונדון מציעה פאבים מסורתיים, בסגנון האנגלי הקלאסי ועד לפאבים ומועדונים בסגנון ניו-יורקי: עלית על טיסה ללונדון וקיבלת גם קצת מניו יורק.

מומלץ להגיע לפאב בשעות הערב המוקדמות, כדי לפגוש את התרבות המיוחדת של הפאבים האנגלים. אין דרך טובה יותר מזו ללמוד ולהכיר את החיים בלונדון מקרוב. למי שרוצה לחוות טיסה ללונדון באמת, מומלץ לא לוותר על ביקור בפאב.

אתרים ומוזיאונים

למי שמתעניינים בהיסטוריה, טיסה ללונדון מציעה מגוון אתרים היסטוריים: אם בישראל אי אפשר לזרוק אבן בלי לפגוע במקום קדוש, בלונדון אי אפשר לעבור רחוב בלי לפגוש מבנה היסטורי. מתיאטרון הגלוב המחודש שהוזכר לעיל, דרך גשר לונדון המפורסם, הביג בן ועד לארמונות המלוכה. יש תחבורה ציבורית נוחה בעיר כך שניתן להגיע מכל מקום לכל מקום בקלות יחסית.

למי שמעדיפים לבקר במוזיאונים, העיר מציעה מגוון רחב של מוזיאונים. ממוזיאון טייט לאומנות מודרנית, דרך המוזיאון הימי בגריניץ' ועד לפלנטריום המפורסם של לונדון. באמצעות טיסה ללונדון כל המוזיאונים האלה נגישים וזמינים באופן מיידי ופשוט.

קצת פרטים טכניים

משך טיסה ללונדון הוא בין ארבע וחצי לחמש שעות וקיימים שלושה שדות תעופה עיקריים אליהם טיסה ללונדון יכולה להיות מנותבת: שדה התעופה הית'רו הממוקם במרחק של כ-24 ק"מ ממרכז העיר; שדה התעופה גטוויק, כ-50 ק"מ ממרכז העיר; ושדה התעופה סטנסטד – המרוחק מבין השלושה, כ-60 ק"מ ממרכז העיר. אם תבחרו טיסה ללונדון בשעות הבוקר, תוכלו ליהנות מאחר צהריים בעיר. בקיצור, טיסה ללונדון היא עניין פשוט וחבל לוותר על ההזדמנות לפגוש את העיר.

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט טיסה ללונדון:


דילוג לתוכן