חופשה ברגע האחרון עם טיסות זולות לחו"ל

0

יעדים אטרקטיביים לטיסה ברגע האחרון צריכים לתת מענה על שורה של צרכים ייחודיים. בראש ובראשונה, המטרה של חופשה ספונטנית היא לבלות לבד, עם בן הזוג או עם החברים, ללא צורך בתכנון מוקדם. יעדים עבור חופשה ברגע האחרון חייבים להציע מגוון של פעילויות ואטרקציות גם למי שלא התארגן מראש.

טיסות זולות לחו"ל

בנוסף, יעדים לטיסה ברגע האחרון אמורים להיות זולים ומשתלמים. רוב הנוסעים מחפשים אחר טיסות זולות לחו"ל בהתראה של ימים בודדים בלבד, מה שעלול לכאורה לצמצם את ההיצע. זו הסיבה שכדאי להכיר מספר יעדים שלא יכולים לאכזב, גם במקרה של הזמנה ספונטנית לחלוטין.

ביקור אצל השכנים

כדאי להתחיל תיאום של חופשה בחו"ל ברגע האחרון עם יעדים קרובים יחסית. לרנקה הנמצאת בדרום מזרח קפריסין, לדוגמא, היא עיר מושלמת עבור תיירים מישראל. יש בה מזג אוויר נוח כל השנה, רצועת חוף אדירה של 25 ק"מ, אתרים ארכיאולוגיים ושישה מוזיאונים. אל העיר הזו אפשר להגיע לסוף שבוע קצר כדי לשלב קניות ורביצה על חופי הים, ללא צורך בתיאום מראש או הוצאות גבוהות מדי.

בלרנקה נמצא שדה התעופה הראשי של קפריסין ולכן תדירות הטיסות גבוהה מאוד. מעבר לכך, כלכלת העיר מבוססת על תיירות ומסחר ותמיד יש בה מקומות בילוי פתוחים.

אירופה הקלאסית של פראג או ברלין

מי שמעוניין ליהנות מאירופה הקלאסית גם בחופשה לא מתוכננת יכול להזמין טיסות ברגע האחרון לברלין או פראג. המשותף לשתי הערים הללו הוא חוויה יוצאת דופן והתאמה אידיאלית עבור תיירים. בברלין שבגרמניה תוכלו להתרשם ממרכזי קניות, בידור ותרבות, בעוד בפראג שבצ'כיה תוזמנו לשוטט בין הסמטאות על מנת לגלות טפח מאירופה הקלאסית.

במרחק טיסה של שעות בודדות מחכות לתיירים מישראל שתי ערים שאי אפשר להישאר אדיש אליהן. מעבר לכך, פראג וברלין מתאימות גם לבני זוג בחופשה רומנטית וגם למשפחות עם ילדים. אלו ערים שבנויות לאירוח תיירים במשך כל השנה, לתקופות קצרות במיוחד וללא צורך בתכנון וארגון.

למה להגיע לבודפשט או קייב?

ערים כמו בודפשט או קייב מוכיחות את האטרקטיביות של טיסות זולות לחו"ל במשך כל השנה. בודפשט  נמצאת כידוע בהונגריה ולאחרונה היא הפכה להיות מרכז כלכלי, תעשייתי, תחבורתי ותרבותי עבור כל המדינה. הטיסות הזולות לבודפשט הן תוצאה של עלייה בביקוש בקרב תיירים המגיעים אל העיר מכל רחבי העולם, בין היתר על מנת לשלב בין קניות זולות לאתרים בעלי חשיבות היסטורית.

מנגד, יש לציין את קייב שהיא עיר הבירה של אוקראינה. זו היא עיר גדולה וידידותית מאוד לתיירים, עם רחובות רחבים, בתים עתיקים ומקומות היסטוריים, פארקים ואטרקציות. קייב בנויה משני צידי נהר הדיינפר, ותיירים המגיעים אליה באופן ספונטני יכולים ליהנות מהגיאוגרפיה שלה גם ללא אף הכנה מוקדמת.

 

 

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט חופשה ברגע האחרון עם טיסות זולות לחו"ל:


דילוג לתוכן