טיול לסין היום העשירי – סיורים בדרך להנגשו

0

יום א' – 15.10.06
ב-7:30 יצאנו לגבעת חדק הפיל, שהיא למעשה גבעה שאחת מצידיה דומה לחדק פיל היורד לנהר. האתר מהווה מקום חשוב במסורת הסינית. ואכן ראינו במקום המוני קבוצות תיירים סיניים. מסביב משתרע פארק יפה ומטופח, בוצות עסקו בהתעמלות טאי צ'י ועוד שיטות לחימה אחרות.

אחרי טיול קצר בפארק המשכנו בנסיעה קצרה והגענו לגבעת פובו אשר ממרום 300 המדרגות שלה היינו אמורים לצפות על העיר. מכיוון שהיה ערפל לא עלינו לראש הגבעה אלא רק למרפסת בשליש מהגובה, אשר גם ממנה אי פשר היה לראות כלום.

בהמשך הגענו למוזיאון לציור סיני. קיבלנו הסבר על סגנון הציור הסיני ופרופסור מהאקדמיה לציור הדגים לנו ציור שיחי במבוק.

hangsho mus     handsho tea

הביקור הבא היה במטע תה. אחרי הסבר על הגידול והקטיף נכנסנו לבנין בו ערכו לנו טקס מסורתי לשתיית תה עם טעימות של סוגי תה שונים בכלים המסורתיים ואופן השתייה שלהם, וכן הסבר למה מועיל כל סוג של תה. במקום גם היה אולם מכירה לסוגי תה ולכלים וקומקומים.

המשכנו להר יאן – עלינו ברכבל בנסיעה של 15 דקות לראש ההר הגבוה, אך לאכזבתנו לא ניתן היה לראות מאומה בגלל הערפל הכבד ששרר במקום. ההר היה מכוסה כולו בענן. אחרי שהייה של מספר דקות במעלה ההר ירדנו למטה ברכבל ובדרך התחיל לרדת עלינו גשם שהרטיב אותנו לגמרי.

נסענו לשדה התעופה לטיסה לעיר האנגשו. לאחר ההגעה למלון ולאחר ארוחת הערב יצאנו לסיור רגלי בעיר לשפת האגם המערבי. בשעת ערב זו כל אזור הטיילת של האגם היה מלא במטיילים, המון עצים ופרחים, הכל מואר בתאורה רומנטית ובאמצע האגם מזרקות מקפצות לקצב מוזיקה ותאורה מחליפת צבעים. היתה אווירה חגיגית ושמחה. בסיום צעידה די ארוכה לשפת האגם חזרנו למלון בסביבות שעה 23:00.

המשך ליום הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט טיול לסין היום העשירי – סיורים בדרך להנגשו:


דילוג לתוכן