שבת בפאלולים, חוף ואי הפרפרים

0

את היום השביעי, יום שבת אגב, פתחנו שוב בארוחת בוקר- צהרים על החוף בפאלולים. לאחר כמה שעות של רביצה או מנוחה על החוף פגשנו חבר'ה ישראלים נוספים שהכרנו עוד באנג'ונה וביחד, 6 חברה, שכרנו סירה בעלות של 100 רופי לאדם ויצאנו לשייט בן כשעתיים לכיוון חוף הפרפרים (Butterfly Beach) והחופים המבודדים של פאלולים. חוף הפרפרים הוא אחד החופים המבודדים והשקטים שנמצא צפונית לחוף הראשי של פאלולים. בדרך לחוף ראינו להקות של דולפינים שזאת בכלל חוויה מדהימה, הדולפינים האלה הם חיות ממש יפות וחברותיות.
טיול להודו, גואה, חוף פאלולים, חוף הפרפרים

חוף הפרפרים הוא חוף מדהים, רצועה קטנה יחסית עם חול לבן ומים בצבע טורקיז, זה בעצם מפרצון מבודד מוקף בעצים, שיחים וסלעים. במקום אמורים להיות המון פרפרים צבעוניים שאמורים להתעופף במקום, לפי התמונות זה מחזה מדהים אבל אנחנו לא ראינו אפילו פרפר אחד לרפואה אבל החוף היה מדהים, שווה בכל מקרה.
חזרנו לארוחת צהרים-ערב באחת המסעדות. וכמובן, אינטרנט טלפונים ארצה וכרגיל בירה ומצב רוח באחת המסעדות של החוף עד מאוחר בלילה. הערב הזה גם זכינו לצפות במשחק הגביע האנגלי מנצ'סטר מול ארסנל שנגמר בתוצאה מדהימה 0-4 ליונייטד, היה קינוח מעולה ליום חלומי.

המשך ליום הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט שבת בפאלולים, חוף ואי הפרפרים:


דילוג לתוכן