היום השלישי בטיול לסין – ארמון הקיץ והעיר שיאן

0

יום א' – 8.10.06

יצאנו מהמלון ליום חדש בשעה 7:30. הבוקר היה גשום מעט, ואנו בדרך לארמון הקיץ. בירידה מהאוטובוס קנינו מן מעילי ניילון להגנה מפני הגשם. סיירנו בגנים של ארמון הקיץ שמשתרע על שטח של 290 הקטרים, ובמרכזו אגם מלאכותי גדול. היינו אמורים לעשות בו שייט במין סירות גדולות בעיצוב דרקונים מוזהבים, אך בגלל הגשם והראות הלקויה השייט בוטל.
טיול עם החברים ארמון השיש           טיול עם החברים ארמון השיש
נסענו לחווה לגידול פנינים. את תהליך הגידול לא ראינו (רק שמענו עליו), אבל אולמות מכירה גדולים ראינו גם ראינו. עיקר ההתעניינות שלנו היתה בקרם העשוי מאבקת פנינים שאומרים שהוא עושה נפלאות לעור הפנים – כמובן שהרוב קנו.
נסענו לשדה התעופה לטיסה בת 1:30 שעה ל-שיאן. הגענו למלוננו המפואר "פרינס אינטרנשיונל" הממוקם במרכז העיר.
טיול עם החברים בסין           KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
מיד אחרי קבלת החדרים יצאנו להופעת שושלת טאנג. ההופעה היתה מדהימה וכולם מאד נהנו ממנה. גם היא היתה עשירה בתפאורות ותלבושות מדהימות. בתום ההופעה עלינו שתי קומות מעל אולם ההופעה שם הוגשה לנו ארוחת ערב סינית טיפוסית, בשולחנות עגולים, כפי שאנו כבר מכירים.
לאחר ההופעה חזרנו למרכז העיר ולכיכרותיה הגדולות, המקושטות והמוארות בשלל צבעים. בכיכרות היו הופעות של הרקדה המונית בה גם לקחנו חלק, וכן הופעות של שירה בציבור, או של נגינה בכלי הקשה שונים ומגוונים. האווירה היתה שמחה כמו ביום חג. חזרנו למלון בסביבות השעה 12:00.

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט היום השלישי בטיול לסין – ארמון הקיץ והעיר שיאן:


דילוג לתוכן