ביקור בשוק ובחופים של קלאנגוט ומבצר אגואדה

0

היום השלישי לטיול בהודו. שוב קמים בסביבות 09:30 ואכלנו ארוחת בוקר עד 10:00. יצאנו לחפש קטנוע טוב יותר מזה שהיה לנו כי הנוכחי היה ישן ומקרטע. מצאנו Honda Activa יחסית חדשה שעשתה רק בערך 2500 ק"מ ויצאנו לדרך.

הגענו לקלאנגוט (Calangute) , עיירה לא גדולה תיירותית מאוד. יש בה שוק נחמד שאפשר למצוא בו המון דברים, יש שם כל מיני קשקושים, בגדים, תכשיטים וכל מיני מזכרות בגרושים אם צריך להביא משהוא לאישה או לילדים. האזור הזה פחות עניין אותנו כמובן אבל אני חייב לציין שזה חלק מאוד צבעוני ויפה של השוק ששווה להסתובב בו. באזור של האוכל היה לנו יותר עניין, מלבד אוכל ממש, דגים טריים, דגים מבושלים, בשר ועוד, יש פירות וירקות, ממש כל מה שרוצים אפשר למצוא שם. אותנו בעיקר עניינו האננסים והבננות, מת על אננסים טריים כאלה ולא בקופסת שימורים.

מבצר אגודה, גואה – הודו

טיול להודו, גואה, חוף קלנגאוט , מבצר אגואדה

ירדנו לכוון החוף, ישבנו מעט בחוף, אכלנו משהו קל לארוחת הצהרים במסעדה שעל החוף והמשכנו לכוון מבצר אגואדה (Aguada) אותו פספסנו יום קודם לכן ובגלל שהוא נראה כל כך מרשים החלטנו לא לפספס אותו וכן לעשות עליו V בטיול להודו. האמת, המבצר עצמו די מרשים, הגודל, החומות העצומות, המגדלור המרשים ובעיקר הנוף מהמבצר.

טיול להודו, גואה, חוף קלנגאוט , מבצר אגואדה

לאחר הביקור במבצר עצרנו למנוחה ואכלנו אננס טרי ובננות אותם קנינו בשוק בקלנגוט (Calangute) לפני הביקור במבצר, היה מעולה, אין כמו אננס טרי. ירדנו מאזור המבצר למקום ממנו יוצאות סירות תיירים ועשינו שייט של שעה במפרץ אגודה aguada bay. אומנם הסירה קצת מקרטעת אבל עושים סיור במפרץ כולו ככך שרואים את המבצר מלמטה ורואים את מה שהאירופאים שהגיעו לכאן ראו וזה מחזה מרהיב, מי רוצה לחזור אחרי זה לאירופה בכלל?! את הסירה ליוו כמה להקות דולפינים שזאת בכלל חוויה נחמדה מאוד.

את היום סיימנו כמו אתמול, ארוחת ערב ב- Guest House, מקלחת דליים, שהופכת ללא נוראית ברגע שמתרגלים אליה, עושה את העבודה, אינטרנט קפה ולישון.

המשך ליום הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט ביקור בשוק ובחופים של קלאנגוט ומבצר אגואדה:


דילוג לתוכן