טיול לסין היום השביעי- הערים דאז'ו וצ'ונג-צ'ינג

0

יום ה' – 12.10.06
אחרי ארוחת הבוקר יצאנו ב-8:00 לנסיעה של שעתיים לעיר דאזו' לאתר במרומי הר באונדינג – שם שוכנות להן מערות מרתקות בהן אלפי פסלים החצובים בסלע. החציבות נעשו לפני 800 שנה ונמשכו 70 שנה. הפסלים חצובים בתוך מערות ובשולי ההר, בגדלים שונים וביניהם פסלים ענקיים בגובה 4 מטר. מתוארות בהם דמויות מגן-עדן ומהגיהנום בהבעות והתנהגויות שונות. מטרת החציבה של הפסלים היתה הקלת ההבנה של התרבות והדת הבודהיסטית על בני העם הפשוט.

טיול עם החברים בסין פארק הפסלים בדשז'ו     KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

לאחר שיטוט בין הדוכנים הרבים במקום המוכרים פסלים מאבן, ביקרנו במוזיאון האבנים בו מוצגים גושים גדולים של סלעים כפי שנחצבו מאיזורים שונים בסין וכן עבודות אומנות שונות באבנים מסוגים שונים. אכלנו במסעדה יפה בבנין המוזיאון ארוחת צהריים טובה וחזרנו לאוטובוס לנסיעה של שעתיים חזרה לעיר צ'ונג-צ'ינג.

העיר צ'ונג-צ'ינג – הגדולה בערי סין מונה כ-32 מיליון תושבים, יושבת על גדות הנהר יאנג-צה ומהווה נקודת מפגש עם נהר צ'ינג לי. הגענו לכיכר מרכזית גדולה המהווה מרפסת תצפית למפגש הנהרות. אפשר לראות את מיימי היאנג-צה החומים שאינם מתערבבים עם מיימי הצ'ינג לי הירקרקים. ספינות גדולות מפליגות על נהרות אלה בהובלת סחורות או נוסעים.

טיול עם החברים בסין בעיר צ'ונג צ'ינג     KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

קיבלנו זמן חופשי של כשעה וחצי אותו העברנו בטיול מהנה ובקניות במדרחוב המפואר של העיר עם גורדי שחקים וחנויות כל-בו מפוארות.

בשעה 18:00 יצאנו לכיוון שדה התעופה לטיסה של שעה ל-גווילין. הגענה בשעה 22:30 למלון "פלזה" המפואר. קיבלנו חדרים, ויצאנו לחפש משהו לאכול ב- KFC הסמוך. הכל היה סגור, לכן חזרנו לחדרים והסתפקנו בנשנוש קרקרים.  שכבנו לישון בסביבות שעה 12:00.

המשך ליום הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט טיול לסין היום השביעי- הערים דאז'ו וצ'ונג-צ'ינג:


דילוג לתוכן