פרובנס – מונקו

0

13.6 יום ד'

מונקו – מונטה קרלו Monte Carlo

לאחר ארוחת בקר וסידורים יצאנו לדרך בסביבות 9.00

עלינו על האוטוסטרדה ודהרנו מזרחה למונקו. הגענו לאחר כשעה. ההגעה למרכז מונקו רובע מונטה קרלו הייתה במנהרה באורך של כ-2 ק"מ שהובילה אותנו לקרבת נמל היכטות. בעודנו יורדים לכוון המרינה, נגלה לעינינו חניון תת קרקעי עם כניסה בגובה 2.10 מ' ומבלי להסס נכנסנו וחנינו.

מונקו

מונקו – נמל היאכטות

היציאה מהחניון הייתה ישירות  לרציף המרינה. בעודנו בשלב התארגנות ושירותים ראינו שברחוב ליד עוצר אוטובוס תיור עירוני עם גג פתוח בקומה שניה. מאחר והעיר פרוסה על מדרון הפתרון להסתובב בין אתרי העיר באוטובוס היה אידיאלי. ניגשנו לתחנה ואכן הגיע אוטובוס ואתו סובבנו בעיר תוך עצירה בכל האתרים המרכזיים. ירדנו להסתובבות רגלית בכיכר ארמון הנסיך, הסתובבנו גם בסמטאות העתיקות שיוצאות מכיכר הארמון ולאחר מנוחה והתרשמות מהנוף שנשקף על המפרץ והעיר עצמה וכמובן צילומים, עלינו שוב על אוטובוס אחר שהגיע וירדנו בתחנה שבה עלינו לידה נמצאת המרינה.

מונקו

מונקו – מראה העיר מאיזור הארמון

מונקו - ארמון המלוכה

מונקו – ארמון המלוכה

 

 

 

 

 

 

השעה היתה שעת צהרים והגיע הזמן לאכול. נכנסו למרפסת מסעדה מפוארת עם מפות ומפיות בד לבנות מעומלנות לארוחת צהריים. החלטנו להרגיש עשירים כמו אותם מעונבים שסעדו במסעדה.  התרשמנו שהמלצרים הופתעו מחבורת "היחפנים" עם הסנדלים המכנסיים הקצרים ותרמילי הגב, אך לא אמרו דבר ושירתו אותנו יפה. רובנו הזמנו מרק דגים ודגים בגריל, היה טעים והמחיר היה בהתאם (אחד היקרים ששילמנו בטיול).

מונקו

מונקו – מראה נמל היאכטות

לאחר הארוחה, בסביבות 15.00 המשכנו להסתובב בעיר עד שעה 18.00 מאחר ואחת מחברותנו חשה מכאובים ואושפזה למשך כשעתיים בבית החולים המקומי לצורך בדיקות. החלטנו לחזור למלון. הגענו בסביבות 19.00, לאחר התארגנות בחדרים ירדנו למרפסת המלון והזמנו פיצות בירות ויין שהובאו ע"י שליח הפיצריה, כך העברנו את הערב בסביבות 22.00 פרשנו לחדרים לשינה.

בוקר טוב וקדימה ליום הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט פרובנס – מונקו:


דילוג לתוכן