שייט בנורווגיאן סטאר

0

שייט בנורווגיאן סטאר – 3.5.2015 – 14.5.2015

  1. הקדמה

 יצאנו קבוצה של 5 זוגות חברים קרובים לשייט בים הבלטי עם חברת Norwegian cruse line.  באנייה    Norwegian Star  אחד החברים לקח על עצמו ליצור קשר עם חברת הנסיעות  Blick Travel מול סוכנת בשם וורד שאירגנה לנו את השייט מתחילתו ועד סופו כלל כרטיסי טיסה, שהייה בספינה וחזרה הביתה בצורה יוצאת מן הכלל. השרות שלהם מומלץ ביותר. לשייט הצטרפה קבוצה נוספת של חברים שהתארגנו באופן עצמאי.

הטיסה התבצעה באמצעות חברת טורקיש איירלינס  – נחיתת ביניים באיסטנבול והמשך לקונפהגן. לטעם הכותב אין כל הבדל בשירות בין חברה זו לחברה אחרת למעט מחיר הטיסה המצויין.

כמו כן קבענו מראש סיור יומיים בסן פטרסבורג עם מדריכה דוברת עברית בעלות של 100 יורו לאדם לקבוצה של 24 זוגות.(יחידים)

Norwegiran cruse line

שייט בגרמניה, הבלטיות וסקנדינביה עם חברת Norwegiran cruse line

כמה מילים על חברת השייט: Norwegiran cruse line  מדובר באחת מחברות השייט הגדולות למה שמוגדר שייט תענוגות. האניה יכולה להכיל עד 3000 אורחים מתוכם כ 1600 אנשי צוות. החברה מבצעת שייט כמעט בכל העולם. בקריביים, אלסקה, הים התיכון ועוד.

להבדיל מחברות אחרות הספינה מוגדרת כ  Freestyle Cruising דהיינו, לבוש פשוט וספורטיבי, לארוחות הערב אין צורך להגיע בחליפה ועניבה אלא בלבוש רגיל (כמובן לא כמו "שלוך"). באנייה מספר חדרי אוכל בסגנונות שונים, חדר אוכל בופה, חדרי משחקים, חדרי כושר, ארוחות ליד הבריכה והג'קוזי, או במילים אחרות, אוכל 24 שעות מכל הסוגים כולל שרצי הים למיניהם. בכל ערב הופעה בתיאטרון של זמרת/זמר, לוליינים וכו או ריקודים ברחבת הריקודים. לסיכום – בית מלון צף 10 כוכבים.

עוד נקודה לשומרי אמוני ישראל – היו בספינה בני עמינו חובשי כיפה. ניתן היה כנראה להסתדר גם עם אוכל כשר.

ההפלגות היו בעיקרן בלילות כאשר בכל בוקר למעט יומיים הגענו לעיר אחרת. הכל בהמשך.

אגב, למי שדואג/ת – הספינה יציבה מאד וכמעט שלא חשים בתנודות.

ואנחנו מתחילים. הקליקו למעבר לעמוד הבא

אהבתם? מוזמנים להגיב על הפוסט שייט בנורווגיאן סטאר:


דילוג לתוכן